Nemožné je možné nejen v USA aneb jsem nominovaná v soutěži MAMAblog roku 2016Nemožné je možné nejen v USA, jako fakt, nemožný je klidně možný i v blogovacím světě českýho internetu, vážně!

Můj sotva začínající blog byl nominovanej v soutěži MAMAblog roku 2016 v kategorii lifestyle.

Ještě pořád tomu nemůžu uvěřit. Nemá cenu ani popisovat jak moc překvapená jsem z toho byla pořád ještě jsem. Amík ten se jenom smál, máma je pyšná a tchyně mi hlavně kladla na srdce, ať dávám pozor na to co na ten internet píšu, protože člověk nikdy neví. Samozřejmě jsem ji ujistila, že tam dávám jenom samý pěkný věci a hlavně nic moc osobního, to má tak někdo kliku, když jeho tchyně neumí česky. Tchán chtěl naopak vědět, jestli se v blogu někde mihnul, budu o něm muset něco brzo napsat. Můj brácha pro mě taky hlasuje, takže v rodině to mám jistý, teď jenom rychle naučit mini chlapíka hlasovat a založit mu email, tak je ta generace novýho milénia, tak proč by nemohl mít email dřív než bude mluvit, že? Teď mě ještě napadlo, že bych mu mohla založit facebook a instagram, ať se chlapík snaží, nikdy není moc brzo na získání novejch lajků.

Takže pokud máte zájem tak hlasujte. Za hlasování se prý dá vyhrát i nějaký ten dárek, takže držím palce. A hlavně moc děkuju za nominaci! A to myslím vážně!


Komentáře

Oblíbené příspěvky

Pravidelní čtenáři