4. červenec, Den Nezávislostivlajky a cupcake

Takže u nás máme 4. července, vlajky vlajou, nám před barák taky jedna realitní agentura píchla vlajku do trávníku, tak jak to v rámci svojí reklamy dělá každý svátky. Pěkně mě tím prvně vypekli, jsem si myslela, že se to musí ta vlajka. Dneska vypekli tchána, když si myslel, že jsme to nazdobili my.

My jsme letos prvně od narození mini chlapíka na 4.července tady v NYC. Teda, ono je to teprve po třetí od jeho narození.

Mini chlapíkův první 4. červenec to jsme se s kamarádama rozhodli, že pojedem kempovat. Bohužel jsme se rozhodli na poslední chvíli asi tak dva tejndy před a to už všechny super kempy byly obsazený, na 4. kempovat tak to se musí rezervovat minimálně tak dva měsíce dopředu. No nic, vydali jsme se stejně, zabalili mini chlapíka a asi třicet jeho tašek, klika, že jsme se tam vešli my čtyři dospělí, mini chlapík a jeho věci. Ono to čtyřměsíční mimino sice nepotřebuje jídlo, ale těch krámůa to jsme jeli jenom na jednu noc, protože jsme se na dýl báli, co kdyby nám nastydl, termo oblečení jsme měli sebou asi jenom šestero. Po dvouhodinový jízdě, těsně u vybranýho, jedinýho volnýho kempu kamarádi zjistili, že zapomněli stan, asi v tom šoku, když viděli tolik těch mini chlapíkovejch krámů v autě. Naštěstí ten kemp půjčoval stany, jako to nás s Amíkem docela dostalo, protože my už dělali vtipy o tom, jak budou spát pod širákem, v těch bahno loužích, kterýma tam byl ten kemp posetej. Ale co vnoci po ohňostroji trvajícím asi 3 vteřiny nás krásně uspala hlavní silnice vedle kempu, ona ta auta zní tak monotónně. To má člověk z toho, že si nezarezervuje kemp dopředu. A ta krásná cesta zpátky, kdy celej NYC potkáte takhle pěkně na dálnici a mini chlapíka jsme taky mohli vyndat ze sedačky, když se tři hodiny místo slova jede používá šine. Dokonce jsme potkali týpka na odpočívadle, kterej se tam rozhodl přespat, prej na to neměl ty nervy, srab.

Loni na mini chlapékovej druhej den Nezívisloti jsme byli v jendom menším městečku ve státě New York a minic hlapík a moje máma konečně poznali, co to znamená pravá americká přehlídka na den Nezávisloti, ze začátku oba nadšeně výskali, když viděli ty nádherně naleštěný hasičský auta, když ale kolem projelo dvacátý, tak už ani mini chlapík nemával americkou vlaječkou, kterou mu strčil do ruky nějakej vojenskej veterán a po padesátym už jsem našla svoji mámu jak se schovává za rohem a snaží se nenápadně zapálit, sedmdesátý to už chtěla panáka. Mini chlapík, ale objevil jiný blaho zvaný cupcake a ukrutně se tím cpal, ještě, že měl na sobě patriotický barvy, tak ta tyrkysová mu k tomu parádně ladila.

Letos se pokusíme o další prvně pro mini chlapíka a mojí mámu, zkusíme najít pravej nezávislostní newyorskej ohňostroj, teda ono to nebude o tom hledání, víme přesně kde budou, ale o tom jak moc jsme ochotní čekat a jak dlouho chceme jít dopředu, abysme zabrali dobrý místa. Uvidíme, zatim máme v plánu místa dvě.

Šťastnej Den Nezávisloti všem!! Asi se teď pujdu podívat na ten skvělej film o ufounech jak přistanou ne Den Nezávisloti v NYC.

4_červenec_v_USA_žena_patriotka
Patriotka


jeho_první_americká_vlajka
Mini chlapék dostal svoji první vlajku

žena_ve_stylizovaným_patriotickým_svetru
Stylizovaný svetr

batole_patriot_běží_s_americkou_vlajkou_v_ruce
Zuřivý běh batolete

Snaha okouzlit

americký_batole_patriot
Malej patriot


.

Komentáře

Oblíbené příspěvky

Pravidelní čtenáři