Photoville pod Brooklyn Bridge

Photoville_v_Brooklynu
Photoville pod Brooklynským mostem
Jedna věc se New Yorku definitivně nedá upřít a tou věcí je kultura. Děje se toho tady tolik, že se to ani nedá vstřebat, užít ani vidět. Každopádně a defintivně ale stojí za to si před cestou k nám projít kulturní rubriku a vymyslet co by člověka asi tak nejvíc zajímalo, aby když už se sem žene takovou dálku mohl alespoň něco pořádnýho vidět a zažít.

Jednou z událostí pro fandy fotografie je definitivně brooklynský Photoville, obsáhlá a to hodně výstava fotografie. Vystavují se jak umělecké, tak i reportážní nebo novinářské fotky. Zajímavý je, že většina fotek je vystavená ve vyřazených lodních kontejnerech a tak V Brooklynu na víkend vyroste takový malý kontejnerový městečko. Fotky, které nejsou v kontejnerech jsou na plátnech natažených podél výstavy. Přidružený jsou i výstavy fotek v galeriích, stejně jako workshopy, přednášky a promítání.

Letos se poprvé Photoville pořádal pod Brooklynským mostem. Byli jsme tam a užili si to. Tak, kdybyste náhodou měli cestu kolem, tak za rok ve stejnou dobu.


Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky

Pravidelní čtenáři