Mini chlapík a ZOONemám ráda ZOO. Amík taky nemá rád ZOO. Mini chlapík zbožňuje ZOO. Máme roční rodinnou permanentku do všech newyorských ZOO a taky do akvária. Asi takhle nějak si stojíme pevně za našim přesvědčenim. Hlavně, aby nám tahle pevnost vydržela, protože přísnost na děti bejt musí a vůbec "ohýbej proutek dokud je mladý."

ZOO vůbec nejou až tak hrozný, zvířata jsou stejně zvyklá, určitě se jim tam v těch výbězích líbí, mají tam kamarády a nažrat taky dostanou. Co by stejně dělali někde v džungli, ještě by se jim tam něco stalo.

Klika je, že všechny newyorský zoo mají část s domácíma zvířatama, kam chodíme nejvíc a nemusíme se cejtit jako ti největší pokrytci, no a navíc mini chlapík úplně nejvíc nejradši krmí prasata a ovce. No nic asi půjdem zejtra do zoo.


Texaská_dlouhorohá_kráva
Texas longhorn cow


Texas_longhorn_cow
Tak to jsou teda rohy


Texas_longhorn_kráva
Texaská dlouhorohá kráva
Komentáře

 1. Paráda :-) my jsme v zoo taky furt... :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne fotky.. Ja by som chcela žiť v amerike pretože je to podľa mňa lepšie ale keďže mám tri malé deti tak tak skoro sa tam nedostanem :( Tak aspoň budem chodiť na tvoj blog a čítať články a obdivovať fotky. Dávam ti odber ♥

  Discoveringglam

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za pochvalu a jsem ráda, že se ti líbí můj blog, ale ono tady to není všechno až tak skvělý, počkej až tu popíšu naši mateřskou...jinak se ti nedivím se třema dětma si nedovedu stěhování představit, ale nikdy neříkej nikdy :-)

   Vymazat

Okomentovat