Halloweenská party ve školce


V pátek proběhla halloweenská párty u mini chlapíka ve školce. Všechny děti byly natěšené a všechny děti měly kostým. Všechny děti až na mini chlapíka.

Přivedla jsem mini chlapíka bez kostýmu do školky. Tak kostým jsem chtěla přinýst až odpoledne, ale když jsem viděla tu drobotinu natěšenou a běhající v princeznovskejch šatech nebo jako rybičku Nemo, tak jsem ihned volala Amíkovi, aby kostým donesl. Nechtěla jsem, aby byl to naše nebohý dítě netrpělo pocitem méněcennosti jakožto jediný bez převleku. Za hodinu mi přistála zpráva: "Díky, za dementní nápad." Zavolala jsem Amíkovi zpátky. Podle všeho netrpělo naše dítě pocitem méněcenosti ani náhodou, ba naopak, užíval si to do tý doby, než jeho matka poslala jeho otce s kostýmem do školky. Ano, mini chlapík nechtěl být narván do svýho kostýmu ani náhodou. Po souboji vůlí, kterou mini chlapík vyhrál na plný čáře, ale projel po svalový, dostal mini chlapík záchvat breku, protože jeho "da" nezůstal ve školce s ním. Ano, mini chlapík 2 Amík 1, ale i ten bod mu byl sebrán potom, co byl učitelkou vyzván k odchodu, protože prý mini chlapíka rozrušil. Amík pochopil, kdo má pravdu a odešel. Nutno podotknout, že příští rok, oblíkám mini chlapíka na párty já.

Párty byla skvělá, hned, po slabý půlhodince, co mini chlapík pochopil, že ač jeho matka přišla, tak přesto zůstáváme i nadále ve školce a začal si svůj první odpolední večírek užívat. Jako jediný opět bez kostýmu, který si mezi ránem a brzkým odpolednem stačil počůrat. Absolutně netuším jak to udělal, protože kalhoty měl úplně suchý. Tak trochu ho podezřívám z toho, že si na ten svůj kostým radši načůral jen tak, lstivej je na to dost.

Ale užili jsme si to skvěle. Já bych šla určitě z princeznu.


Komentáře

 1. Úplně mini chlapíkovi závidím takovou párty :D
  a vám nezávidím ten pokus na něj narvat kostým :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak párty jsem mu taky záviděla, to se s mojí školkou nedá vůbec srovnat a dneska si dáváme repete našeho oblíbenýho sportu "jak narvat mini chlapíka do kostýmu" :-D

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. BAtůžek jde všude s ním :-D Měla jsem ho dát za trekaře :-D

   Vymazat
 3. Já jsem taky dneska ráno zapomněla kostým pro Vince.. A neměl to kdo dovézt. Naštěstí z toho ještě nemá rozum...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že nejsem sama :-D Klika, že Vincovi to bylo jedno viď!

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky

Pravidelní čtenáři